MILLONARIO 10 ANIVERSARIO RESERVA v tubě | 0,7l

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )

Obsah: 0,7l | Podíl Alkoholu: 40%
Balení obsahuje: MILLONARIO 10 ANIVERSARIO RESERVA 0,7 + dárkovou tubu

Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěžícharakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce

Katalogové číslo 000196
Dostupnost Skladem 2 ks
Dodací doba Do 5 dnů

970 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

Obsah: 0,7l
Podíl Alkoholu: 40%
Typ: Španělský 
Staří: Nejen název odkazuje desítkou na výročí, ale i na stáří rumů. Přibližně 2/3 zrály nejprve 6 let po bourbonu, zbylá 1/3 po dobu 10let po Olorososherry
Krátká charakteristika: Úžasný rum v kombinaci se sušeným ovocem (švestka) Svěží ovocitý rum s tóny vanilky.
Země Původu: Peru

Millonario 10 Aniversario Reserva byl vytvořen upříležitosti výročí deseti let od založení rumu Millonario. Zakladatel značkyFabio Rossi rum navrhl jako svěží, aromatickou, lehkou a přístupnou verzi plnéhonasládlého profilu, který je spojen s rumy Millonario. Přibližně dvětřetiny blendu tvoří rumy, které zrály 6 let v prvně plněných sudech, vekterých byl předtím uložen bourbon z destilerie Heaven Hillv Kentucky.

Vysoký podíl rumů ze sudů po bourbonu dodává lehký a svěžícharakter, spolu s tóny vanilky, banánu a bílého ovoce. Zbývající třetinablendu zrála po dobu 10 let jako druhé plnění španělských sudů po Olorososherry, které pochází z těch nejlepších vinařství oblasti Jerez. Jde osudy, které dodávají plnost, strukturu a komplexitu a ze své podstaty sušší avinný charakter, s tóny hořké čokolády, sultánek, sušených švestek ameruněk. Spojením dvou druhů rumu odlišného stáří, zrání a chutí vznikl lehkýrum, jehož chuťový profil je ale věrný rodině rumů Millonario. Zajímavostí jeskleněná zátka, kterou vyrobila česká Preciosa.

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení

Související produkty

Mohlo by se Vám líbit