Havana Club Selección De Maestros 0,7l

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Obsah: 0,7l
Obsah alkoholu: 45%
Třikrát zrající sudový rum Havana Club Selección de Maestros je výsledkem unikátního procesu výroby. Ten mu poskytuje aromatický buket a výjimečnou jemnost. Je míchán z vybraných druhů rumů, které se následně nechávají zrát v sudech, kde se charakter rumu rozvine.

 

Dodavatel PernodRicard
Katalogové číslo 000502
Dostupnost Skladem

1 379 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Značka Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

Třikrát zrající sudový rum Havana Club Selección de Maestros je výsledkem unikátního procesu výroby. Ten mu poskytuje aromatický buket a výjimečnou jemnost. Je míchán z vybraných druhů rumů, které se následně nechávají zrát v sudech, kde se charakter rumu rozvine. Díky své jedinečné chuti získává již po mnoho let ocenění na světově nejvýznamnějších soutěžích v oblasti destilátů. Bylo tomu tak i v letech 2013 a 2014. Obsah alkoholu 45 %.Chuť: Po sladkém tabáku, v závěru káva a kandované ovoce.
Aroma: Pražené pekanové ořechy a koření.
Barva: Jantarový odstín.

 

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení