DIPLOMÁTICO RESERVA EXCLUSIVA + dvě skleničky | 0,7l

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )

Obsah: 0,7l | Podíl Alkoholu: 40%
Balení obsahuje: DIPLOMÁTICO RESERVA EXCLUSIVA + dvě skleničky | nejedná se o dárkový set/balení! skleničky dodáváme volně balené

Rum celosvětově oceňovaný pro svou lahodnou chuť. Diplomático Reserva Exclusiva je nejoblíbenější venezuelský rum, který je blendem rumů až 12 let starých.

Katalogové číslo 000194
Dostupnost Skladem 8 ks
Dodací doba Do 5 dnů

915 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

Obsah: 0,7l
Podíl Alkoholu: 40%
Typ: Španělský 
Staří: Směs rumů, z nichž nejmladší zrál 12 let. 
Krátká charakteristika: Med a melasa v poměru 80/20 nejmladším složkou je 12ti letý rum. Úžasný zaláležitost s 72-80% hořkou čokoládou k přikusování
Země Původu: Venezuela

Rum celosvětově oceňovaný pro svou lahodnou chuť. Diplomático Reserva Exclusiva je nejoblíbenější venezuelský rum, který je blendem rumů až 12 let starých. Na kontě má více než dvacet medailí z prestižních mezinárodních soutěží a je tak jedním z nejoceňovanějších rumů. Tvůrce tohoto rumu, Maestro Ronero pan Tito Cordero, získal v letech 2011 a 2013 ocenění Golden Rum Barrel pro nejlepšího master blendera.

Palírna vyrábějící rumy Diplomático získala navíc v roce 2013 i ocenění Golden Rum Barrel pro nejlepší destilerii. Diplomático Reserva Exclusiva se vyznačuje jemným a komplexním profilem a dlouhým zakončením. 

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení