EUR

Life is Wine, Müller Thurgau

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )

Jestli něco vystihuje toto víno v chuťovém profilu tak to jsou legendární české Bonpari. Plné, šťavnaté a sexy jako je život samotný !

Katalogové číslo LIW00001
Dostupnost Skladem

269,83 Kč / ks vč. DPH

1 338 Kč / ks bez DPH

Cena za ks (6 ks): 1 619 Kč

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

LIFE IS WINE, MÜLLER THURGAU 2022  

 

Czech Republic, South Moravia, Čejkovice

 

Alc,: 12,5 % , Grapes: 100% Müller Thurgau

Dobrou Mullerku poznáte snadno. Plná ústa ovoce s vyváženými cukry a kyselinou je znakem kvalitního zpracování této nádherné moštové odrůdy, která v minulosti neměla vždy na růžích ustláno. Proto je pro nás posláním této odrůdě vdechnout nový život, smýt z ní předsudky a představit Vám jednu z nejlepších Mullerek, kterou jsme na našich cestách objevili. Life is Wine, Life is Muller.

 

Popis:

Málo doceněná odrůda révy vinné, vyšlechtěná (z odrůd Ryzlink Rýnský x Madlenka Královská) roku 1882 panem prof.Hermannem Mullerem ve Švýcarském kantonu Thurgau nacházejícím se pod úpatím švýcarských Alp. Dlouho opomíjená odrůda révy vinné, která zaslouží přízeň i respekt. Dojem konzumenta z této odrůdy byla v minulosti ničena na základě nepochopení vinařské obce, že při vysokém obsahu kyselin při sběru, docílíte znehodnocení této jinak báječné odrůdy. Ve vůni a chuti můžeme hledat travnaté tóny, citrusové plody, muškát, angrešt, černý rybíz, broskev, grapefruit.

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení