EUR

Château d'Angles, Classique rouge 2019

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )

Francouzské červené suché víno Classique La Clape z vinařství Chateau d'Angles. Po sklizni následuje dlouhá 30ti denní macerace. Vyrobeno z odrůd 40% Syrah, 40%Grenache a 20% Mourvèdre, které zrály v nerezovém tanku.

Katalogové číslo DRW23030019
Dostupnost Skladem

310,00 Kč / ks vč. DPH

1 537 Kč / ks bez DPH

Cena za ks (6 ks): 1 860 Kč

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

FRANCE, LANGUEDOC-ROUSSILLON, LA CLAPE

Alc,: 14 % , Grapes: 40% Syrah, 40%Grenache a 20% Mourvèdre-chenin blanc

Potenciál: 2-4 let. Při servisu max.17 stupňů celsia.

Popis:Francouzské červené suché víno Classique La Clape z vinařství Chateau d'Angles. Po sklizni následuje dlouhá 30ti denní macerace. Vyrobeno z odrůd 40% Syrah, 40%Grenache a 20% Mourvèdre, které zrály v nerezovém tanku.

Chateau d’Angles vlastní a řídí Eric Fabre – dlouholetý technický ředitel legendárního Château Lafite Rothschild  1er Grand Cru Classé Pauillac. Apelace La Clape je na kvalitativní špici oblasti Languedoc Roussillon. Spojením těchto dvou faktorů – výjimečných vinařských zkušeností a skvělých viničních poloh máme možnost ochutnat jedny z nejlepších vín své kategorie.

Jak chutná Classique La Clape z vinařství Chateau d'Angles?
Hluboce červená barva. V aroma zralé červené a tmavé ovoce, pepř a lékořice. V chuti bohaté, ovocné, svěží a strukturované s jemným tříslem. Středně plné až plné na patře. Vino je ovocné a strukturované když je mladé, se zráním získáva na komplexitě. K vypití do 2023.

Syrah evokující ovoce a koření, jemně vinifikované a smíchané s Grenache pro kulatost, špetkou Mourvèdre, která dodává strukturu a osvěžující mátový nádech z terroir apelace La Clape. Chutné, hladké a vyvážené víno, které si vychutnáte bez předsudků!

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení