Nobleza del Sur HARMONY – elegantní dárek pro ženu (2 x 100 ml)

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Objem: 2x100nl
Druh Oleje: olivový extra panenský
Původ: Španělsko
Region: Jaén, Andalusie
Chuť: krémová, výraznější a pikantnější
Aroma: středně ovocné
 
Nobleza del Sur je krásný malý dárek, který obsahuje dva flakony prémiového olivového oleje. Toto elegantní balení je skvělým dárkem pro vaši ženu, mámu nebo přítelkyni.
Dodavatel Olivum
Katalogové číslo 000537
Dostupnost Skladem 2 ks

450 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

Dárkové balení Nobleza del Sur Harmony

Nobleza del Sur Harmony je krásné dárkové balení dvou malých olivových olejů z řady Premium Gourmet. Eleganci celého balení umocňují lahvičky olivových olejů, které připomínají flakony parfémů. Tento dárkový set je ideálním malým dárkem, který potěší každou ženu.

Dvojice extra panenských olivových olejů řady GOURMET PREMIUM

Po otevření první lahvičky ARBEQUINA PREMIUM ucítíte ovocnou vůni jemného olivového oleje odrůdy Arbequina. Jedná se o velmi oblíbenou španělskou odrůdu, která je skvělá na dochucení ovocných nebo listových zeleninových salátů. Vyniká i v kombinaci s bílým rybím masem, rybím carpacciem, krevetami, kalamáry, měkkýši a jinými mořskými plody. Jemná chuť tohoto olivového oleje vyniká v kombinaci s chuťově jemnými druhy jídel.

Elegantní dárek pro ženu - Nobleza del Sur Harmony

Druhá lahvička CENTENARIUM PREMIUM ukrývá extra panenský olivový olej odrůdy Picual. Je to ve Španělsku nejpopulárnější olivová odrůda, která má široké uplatnění v teplé i studené kuchyni. Název Centenarium odkazuje na více jak stoleté olivovníky, z jejichž oliv se tento olivový olej lisuje. Chuť Centenaria je výraznější a pikantnější díky dvojnásobnému podílů polyfenolů, než má Arbequina, ale ovocné aroma zůstává. Tento prémiový olivový olej je skvělý pro přípravu různých druhů mas, jak bílého, tak červeného a některých druhů ryb jako je losos nebo tuňák. Skvěle dochutí zeleninové saláty, těstoviny, rizoto, krémové nebo houbové polévky.

Použití olivového oleje s dezerty

Toto dárkové balení olivových olejů si vyloženě říká o servírování s dezerty. Že se vám kombinace olivového oleje a sladkých dezertů zdá podivná? Ano, v našich krajích to není běžné spojení, ale v jižních zemích, kde se olivový olej používá tisíciletí, je to běžná kombinace. Jemnější Arbequina se skvěle snoubí s vanilkovou zmrzlinou a výraznější Centenarium je výtečné s čokoládovým dortíkem nebo čokoládovou zmrzlinou. Navíc toto elegantní balení dotvoří celkovou atmosféru při servírování.

Rodinná farma Nobleza del Sur ze španělské Andalusie

Rodinná farma Nobleza del Sur

Pokud vládnete některým z románských jazyků, asi tušíte, že název Nobleza del Sur odkazuje na dávnou historii. „Šlechta z jihu“ je volný překlad jména této španělské farmy, jejíž historie sahá až do roku 1640. Tehdy získal Miguel Sánchez Sagra olivové háje v Los Añadios-Jaén v Andalusii. Olivové háje zde mají výtečné podmínky, které vytváří řeka Guadalimar. Rodina Sagra pracuje na farmě již dvanáctou generaci a dnes farmu řídí paní Lola Peñuelas-Sagra. Právě paní Lola stojí za jedinečným designem obalů olivových olejů Nobleza del Sur, jejichž motivy zobrazují flóru a faunu, která je součástí zdejších olivových hájů.

Nobleza del Sur pravidelně získává nejvyšší ocenění na mezinárodních soutěžích

Prémiové olivové oleje Nobleza del Sur

Španělsko je největším producentem olivového oleje na světě. Paní Lola se rozhodla, že se chce odlišit od šedého průměru tisíců výrobců olivového oleje a vsadila na špičkovou kvalitu. V kategorii „prémiových extra panenských olivových olej“ je Nobleza del Sur velmi úspěšná. Můžete to posoudit sami, když ochutnáte tuto dvojici vzorků. Pokud preferujete i nezávislé hodnocení odborníků, tak i ta potvrzují, že tato farma patří k naprosté světové špičce. Jedním z nejuznávanějších etalonů ve světě olivových olejů je italský průvodce Flos Olei, který vybírá 500 nejlepších olivových olejů světa. Nobleza del Sur má hodnocení 99 bodů ze 100. Není to jen hodnocení v této „olivové alternativě michelinského průvodce“, ale také pravidelné úspěchy na mezinárodních soutěžích. Nejenom porotci potvrzují výjimečnost tohoto olivového oleje, ale také zákazníci z Evropy, Spojených států anebo také z Japonska.

Tuto dvojici olejů koupíte i v luxusním balení Nobleza del Sur Round Case

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení