Casas de Hualdo Armonia 3l

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Objem: 3kg
Druh Oleje: olivový extra panenský
Původ: Španělsko
Region: Toledo, Kastilie-La Mancha
Chuť: jemná až hedvábná chuťová struktura
Aroma: ovocné aroma zelené trávy, rajčat, banánu, jablka nebo avokáda

ovocné aroma zelené trávy, rajčat, banánu, jablka nebo avokáda

  Dodavatel Olivum
  Katalogové číslo 000535
  Dostupnost Skladem 1 ks

  899 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

  Kupáž olivových odrůd Arbequina a Picual, která byla vytvořena na základě poptávky španělských zákazníků po „univerzálním“ olivovém oleji do kuchyně.

  • Ekonomické balení v 3 litrové plechové nádobě
  • Dvojitý ventil umožňuje pohodlné přelévání bez rozlití a usnadňuje dávkování
  • Jemná až hedvábná chuťová struktura s ovocným aroma zelené trávy, rajčat, banánu, jablka nebo avokáda
  • Univerzální olivový olej pro každodenní používání
  • Olivový olej ze španělské farmy, která sbírá ocenění po celém světě

   

  Chuť a vůně Armoníe

  Příjemná až hedvábná struktura oleje o ovocnými tóny trávy, rajčat, banánu, jablka nebo avokáda. Chuťově je vyvážený a žádná z chutí není výrazně dominantní. Olivový olej Armonía je vhodný pro každodenní použití se skvělým poměrem kvality a ceny.

  Ve Španělsku se doporučuje pro přípravu hovězí svíčkové s houbami, pečených brambor nebo fazolí se šunkou. I v našich podmínkách najde široké uplatnění v kuchyni pro přípravu salátů, ryb, masa, těstovin nebo rizota. Armonía je velmi dobrý olivový olej, který si díky zpracování zachovává vysoký poměr zdraví prospěšných látek.

  Mapa chutí olivového oleje Armonía z farmy Casas de Hualdo

  Vyberte si olivový olej podle své chuti

  Casas de Hualdo produkuje čtyři základní jednodruhové prémiové olivové oleje odrůdy Arbequina, Picual, Cornicabra a Manzanilla. Seřazeny jsou podle intenzity chuti od nejjemnější po nejsilnější, chcete-li nejpikantnější. Tyto čtyři druhy jsou doplněny tzv. kupážemi, tzn. olivovými oleji, které se mísí z několika jednodruhových olejů. Cílem kupáží, stejně jako u vína, je vytvořit chuťově co nejvyváženější olivový olej pro konkrétní použití v kuchyni. Kupáž Reserva de Familia je silný a výrazný olivový olej, kupáž Casitas de Hualdo je jemný, protože je určený pro děti. Kupáží je také BIO olivový olej Casas de Hualdo Organic, kde je potlačena hořkost a pikantnost. Casas de Hualdo Armoía je kupáží odrůd Arbequina a Picual a je prodáván pouze v ekonomickém tří litrovém balení.

  Prémiové extra panenské olivové oleje Casas de Hualdo

  Příběh farmy Casas de Hualdo

  Zemědělská farma Casas de Hualdo leží asi 100 km jihozápadně od Madridu, nedaleko krásného historického města Toledo. Podnebí v této oblasti je drsné, léta jsou zde horká a suchá a zimy velmi studené. Svůj podíl na tomto počasí má i nadmořská výška, protože olivové háje se nachází ve výšce 400 až 600 metrů. Suchá a mírně zvlněná krajina je ovlivněna řekou Tagus, která zde vytváří mikroklima, podporující překvapivě různorodou faunu a flóru.

  Farma Casas de Hualdo

  Casas de Hualdo se neorientuje jen na pěstování olivovníků, ale na zdejší farmě se pěstuje i kukuřice, vojtěška, ječmen, pšenice hrášek nebo pistácie. Tyto plodiny nejsou určeny jen na prodej, ale velká část úrody se spotřebovává na farmě. Hospodářství zde funguje jako uzavřený cyklus. Obiloviny a vojtěška slouží ke krmení ovcí Manchego, původní plemeno ovcí, které se na farmě chová. Hnůj od ovcí se používá pro hnojení olivovníků a dalších plodin. V olivovém háji roste tráva, která se čas od času pokosí a zbytky trávy slouží jako hnojivo. Podobně se nakládá i s klíčky či větvemi, které se drtí a znovu vrací živiny do půdy.

  Probíhá načítání, čekejte prosím ...

  Přidat hodnocení

  Související produkty

  Mohlo by se Vám líbit