🌶🌶 Barbecue omáčka se sušenými rajčaty

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )

Čistý obsah: 260 g
Pálivost: 2/5
Naše šampionka! Světově oceněná omáčka

Dodavatel My-chilli
Katalogové číslo 000230
Dostupnost Skladem 1 ks

189 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

1. místo World Hot Sauce Awards USA 2017 – kategorie Medium hot Barbecue Sauces

 

My chilly: ,, V roce 2016 jsme jako první česká firma v historii získali druhé místo na nejprestižnější soutěži světa pro pálivé výrobky – World Hot Sauce Awards – s naším Cibulovým chutney. O rok později, tedy v roce 2017, jsme dosáhli na titul – právě s Barbecue omáčkou se sušenými rajčaty.

"Po jedné akci mi doma zbylo hodně vepřových žebírek, ale neměl jsem naši Barbecue omáčku. Proto jsem večer vyrazil do spíže, zkombinoval několik ingrediencí, které dohromady dávaly smysl – a omáčka byla na světě," popisuje Honza, autor receptury, proces geneze omáčky.

Sladkou složku chuti sušených rajčat rozvíjí datlový sirup a melasa, kyselou zase balsamicový ocet. Pálivost je docela nízká, takže ji můžete směle boostnout třeba naším Carolina Reaper pyré.”

 

Složení:

rajčatový protlak, cukr, ocet (rýžový, balsamico), datlový sirup, sušená rajčata (6,2 %), balsamicová redukce (obsahuje antioxidant disiřičitan draselný), sójová omáčka (obsahuje pšenici), sůl, uzená paprika, pepř, třtinová melasa, sušený česnek, chilli sušené (Jolokia), skořice

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení