Skořice v medu | Mls od Míši

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Čistá hmotnost: 250g
SKOŘICE V MEDU – navzájem násobí své účinky. Každodenní užívání medu a skořice posiluje imunitní systém a chrání tělo před viry, bakteriemi a brání útokům virových infekcí. 
Katalogové číslo 000328_269824
Dostupnost Skladem 3 ks

80 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

SKOŘICE V MEDU – navzájem násobí své účinky. Každodenní užívání medu a skořice posiluje imunitní systém a chrání tělo před viry, bakteriemi a brání útokům virových infekcí. Med obsahuje velké množství železa a vitamínů a tím posiluje bílé krvinky v boji s viry a bakteriemi.

Podporuje funkci mozku a tím zlepšuje paměť a pozornost při práci. Působí také preventivně proti Alzheimerově chorobě, případně zpomaluje průběh nemoci.
Med se skořicí účinně léčí bolesti žaludku a chrání ho od vzniku žaludečních vředů. Užívaný před jídlem zabraňuje kyselosti žaludku i u těžkých jídel.
Artritičtí pacienti mohou užívat denně, ráno a večer, jeden šálek horké vody se dvěma lžičkami skořice s medem. Berou-li toto pravidelně po dobu jednoho měsíce dojde k velké úlevě od bolesti. Tato kombinace pomáhá i při zánětu močových cest a močového měchýře.
Skořice s medem při pravidelném užívání snižuje i hladinu cholesterolu.

Aplikace medu se skořicí na postižená místa léčí ekzémy, akné a další kožní infekce.

Pomocí skořice s medem se dá i úspěšně i hubnout, pokud ráno ½ hodiny před jídlem na lačný žaludek a večer před spaním vypijete šálek vody se skořicí.
Výborná je skořice s medem v kávě, ale také se dá přidat do pečení, nebo mlsat jen tak.

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení