Kakao v medu | Mls od Míši

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Čistá hmotnost: 250g
chutí připomíná čokoládu. Na rozdíl od čokolády však neobsahuje tuk, soju ani žádné jiné přídavné látky. Užívání kakaa při léčení je velmi staré, existuje již více než dva tisíce let z období civilizace Májů a Aztéků.
Katalogové číslo 000328
Dostupnost Skladem 3¨ ks

80 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

KAKAO V MEDU – chutí připomíná čokoládu. Na rozdíl od čokolády však neobsahuje tuk, soju ani žádné jiné přídavné látky. Užívání kakaa při léčení je velmi staré, existuje již více než dva tisíce let z období civilizace Májů a Aztéků. V Evropě se objevilo ve středověku. Bylo zaznamenáno více než 100 způsobů využití kaka .V lékařství je to léčení únavy, vyhublosti, horečka,angíny, anemie, dýchacích potíží, srdečních potíží a také jako afrodiziakum. Kakao se čím dál více řadí mezi superfoods, tedy superpotraviny. Obsahuje velké množství vitaminů, minerálů, stopových prvků, antioxidantů a dalších látek, které chrání organismus před škodlivými vlivy.
Kakao má vysoký obsah hořčíku, vitaminu C, železa, chromu či zinku. Omega 6 masné kyseliny účinně bojují s vysokým cholesterolem a stabilizují kardiovaskulární systém.
V kombinaci s medem se velmi rychle vstřebává do organizmu.
Výborné je kakao s medem v kávě, ale také se dá natřít na rohlík, přidat do pečení, nebo mlsat jen tak.

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení

Související produkty

Mohlo by se Vám líbit