Feferony | Chilli v medu | Mls od Míši

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Čistá hmotnost: 250g
CHILLI V MEDU – sladko-pálivá zdravá pochoutka. Pálivou chuť chilli způsobuje kapsaicin. Jedná se rostlinný alkaloid. Chilli papričky obsahují vitamín A, B, C, draslík, železo a vápník, patří mezi rostliny výrazně posilující náš imunitní systém.
Katalogové číslo 000326
Dostupnost Skladem 2 ks

80 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

CHILLI V MEDU – sladko-pálivá zdravá pochoutka. Pálivou chuť chilli způsobuje kapsaicin. Jedná se rostlinný alkaloid. Chilli papričky obsahují vitamín A, B, C, draslík, železo a vápník, patří mezi rostliny výrazně posilující náš imunitní systém. Kapsaicin působí jako přírodní antibiotikum. Účinky chilli na zdraví jsou pozoruhodné, působí na krevní oběh, trávení, posílení imunity i jako afrodiziakum.
Kapsaicin brání vzniku krevních sraženin a mohl by nahradit aspirin, který kardiaci užívají na ředění krve a to bez vedlejších účinků. V zemích, kde se chilli používá často, mají lidé mnohem méně srdečních infarktů.
Kapsaicin je rovněž účinný v prevenci chronických zánětů dutin a proti ucpanému nosu. Ostrá pálivost podporuje sekreci a pomáhá očišťovat sliznici nosu.
Výborné je chilli s medem používat v kuchyni na dochucení (potřít kuře před dopečením, přidat do omáček, fazolí, polévek ..). Pokud máte rádi pálivé dá se jíst i samotné.
Chilli by se měli vyhnout lidé s přecitlivělým žaludkem, žaludečními vředy a vředy dvanácterníku.

 

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení

Související produkty

Mohlo by se Vám líbit