Figu Active Bylinný odtučňovací čaj | LR LifeTakt

Hodnoceno 5 z 5 na základě 2 hodnocení zákazníků
( 2 )
  • Spaluje tuky
  • Podporuje trávení (základ je v zeleném čaji, kopřivě, …)
  • Tlumí pocit hladu
  • Posiluje imunitu
  • Oživuje a aktivuje
  • Čistí , zavodňuje organizmus

 

Katalogové číslo 000414
Dostupnost Skladem 1 ks

650 Kč / ks 749 Kč / ks

Běžná cena: 749 Kč / ks

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

A zde je toto unikátní složení:                                                                     

1. zelený čaj  -  katechin, což je bioflavonid, který snižuje riziko zhoubných onemocnění trávicího traktu a bojuje proti virovým infekcím. V Japonsku tradice velí, aby po snězení sladkosti člověk vypil zelený čaj a zlikvidoval tak bakterie v ústech. Zelený čaj přispívá ke snižování cholesterolu v krvi.                                                                                        

2. čajovník – má povzbuzující účinky zejména na mozkové buňky. To je velmi důležité v procesu snižování nadváhy, kdy u obyčejných diet mívá často člověk pocit únavy a nesoustředěnosti.

3. kůra Lapacho – tento u nás málo známý pojem, především pro ty, kteří nejsou pravidelnými hosty čajoven, stojí za představení. Strom Lapacho roste hojně v jižní a střední Americe. Přezdívá se mu „mravenčí strom“, protože po jeho uhynutí se v něm usídlí mravenci. Dřevo tohoto stromu je velmi tvrdé a používá se např. pro stavbu lodí. Pro nás je důležité, že kůra tohoto stromu obsahuje chinon, což je látka, která má mocnou léčivou sílu zejména na: alergie, chudokrevnost, bronchitidu, plísně, diabetes, játra, žaludek, lupénku, opary, vředy, ledviny, prostatu. Lapacho se pije, inhaluje, dělají se z něj obklady, tinktury, kapsle. S velkým úspěchem se lapachem léčí i zvířata, především pak psi.

4. kopřiva – obsahuje vlákninu, která pomáhá při snižování cholesterolu, dále lutein, což je velmi silný antioxidant. Kopřiva má schopnost podporovat vylučování toxinů z těla! Pro nás má i nezanedbatelný význam tím, že mírně vysušuje sliznice, tak vyvolává pocit žízně a naučí člověka pít !!!

5. citrónová tráva – obsahuje významný podíl vitaminu C, což je zásadní antioxidant a dále obsahuje tzv. terpény, které se podílejí na snižování hladiny cholesterolu v krvi.

6.  lékořice – léčí žaludeční vředy, proto lze tento čaj doporučit klientům trpícím vředovou chorobou a jinými žaludečními problémy, protože lékořice zklidňuje žaludeční sliznici. Lékořice obsahuje triterpenoidy a fenoly, které podporují léčbu zhoubných nádorů.

Bylinný odtučnovací čaj lze doporučit všem, kteří chtějí snižovat nadváhu, ale nejen těm. Tento čaj by mohli beze zbytku pít všichni lidé – byli by zdravější, krásnější a méně unavení.   

 

NÁVOD PŘÍPRAVY: 1 vrchovatou lžíci čaje přelijte vroucí vodou do velkého šálku, nechte 15 min. vyluhovat,zcedit,znovu spařit = opakovaný nálev . Takto připravený výluh nalijte do dvou lahví od dobré vody a dolijte vodou (1šálek=1láhev). Tímto získáte 3 l FiguAktiv čaje a máte zajištěný pitný režim na celý den.

Pozor, nesladíme!!!

 

NAŠE DOPORUČENÍ: Ke správné funkci je nutné mít optimální PH organismu, k tomu Vám dopomůže Probalance
 

 

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení

Související produkty

Mohlo by se Vám líbit