Růžový grep | Homemade lemonade

Hodnoceno 0 z 5 na základě 0 hodnocení zákazníků
( 0 )
Obsah: 1l
100% domácí sirup z růžového greou. Nejsem průmyslová, ale homemade lemonade
Katalogové číslo 000393
Dostupnost Skladem 4 ks
Kategorie

389 Kč / ks vč. DPH

  • Doprava zdarma při objednávce nad 10000,- Kč

100% domácí sirup z růžového grepu. Sirupy Homemade Lemonade jsou vyráběny z pečlivě vybraných surovin od prověřených dodavatelů. Neobsahují umělé konzervanty ani přídavná umělá sladidla. Díky tomu jsou tyto sirupy skutečně original homemade. 

 

Postup přípravy

250 ml domácí limonády = do sklenice o objemu 300 ml vhoďte pár kostek ledu, přidejte 0,02 cl My homemade lemonade – ružový grep (malý panák) a dolejte 250 ml perlivé vody. Navrch můžete dozdobit lístkem čerstvé máty.

500 ml domácí limonády = do sklenice o objemu 500 ml vhoďte pár kostek ledu, přidejte 0,04 cl My homemade lemonade – ružový grep (velký panák) a dolejte 450 ml perlivé vody. Navrch můžete dozdobit lístkem čerstvé máty. 


Pro výrobu všech našich sirupů pečlivě vybíráme dodavatele veškerých surovin tak, aby uspokojily na 100% naše nemalé požadavky na kvalitu. Každý pomeranč, okurku, kousek zázvoru, či jakoukoliv další ingredienci pečlivě zkontrolujeme, než postoupí k výrobnímu procesu.

Sirupy pro přípravu domácí limonády

Limonáda je od nepaměti jedním z našich nejoblíbenějších nápojů . My Vám však přinášíme sirupy, které udělají z Vašich limonád poctivý domácí produkt. Při výrobě používáme pouze nejkvalitnější suroviny, ať už jde o vodu či pevné složky. Pečlivost při výběru nejsladšího ovoce, ze kterého jsou sirupy vyráběny, zajistí limonádě vždy stejnou a nezaměnitelnou chuť, za kterou se budou Vaši zákazníci rádi vracet. Negarantujeme pouze skvělou, vyváženou chuť, ale také příjemné servírování limonády, díky námi dodávaným sklenicím a dalšímu vybavení.

Ledové osvěžení i horké pohlazení pro chladné dny

Sirupy jsou určeny jak k výrobě ledových limonád, tak horkých nápojů, vhodných zejména k doplnění sortimentu pro chladné dny. V naší nabídce naleznete druhy, které jsou k tomuto účelu vhodné nebo byli dokonce vyrobeny přímo pro výrobu skvělého punče.

Probíhá načítání, čekejte prosím ...

Přidat hodnocení